Kredi Kartıyla Cashixir Satın Alın

kredi-kartiyla-cashixir-alma

Cashixir kart popülaritesini giderek arttırıyor. Her gün yeni kullanıcı kazanarak, geçerli olduğu siteleri arttırarak ön ödemeli kartlar sektöründe tahtını sağlamlaştırıyor. Bu gibi nedenlerden ötürü olarak kullanıcı talebi arttıkça cashixir kart satıcıları için alternatif satış kanallarını müşterilerine sunmak zorunlu bir hal alıyor. Bu satışlardan kanallardan biri de kredi kartıyla cashixir” hizmetidir.

Kredi kartıyla cahixir işlemi her siteden güvenle gerçekleşen bir alım talebi olmadığından dolayı kredi kartıyla cashixir alırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. İşlemlerinize başlamadan önce mutlaka web sitesinin arama motorlarında araştırmalarını yapmalısınız. Özellikle şikayet forumlarını kontrol ederek daha önce kredi kartıyla cashixir satarken mağduriyet yaşayanlar olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Peki Kredi Kartıya Cashixir Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Şikayet forumları, tüketici forumları, arama motorlarında araştırmalarınızı tamamladıktan sonra, güvendiğiniz sitede canlı destek hattına bağlanın. Canlı sohbet başlatın.

Canlı sohbet ederken kredi kartıyla cashixir satın alacağınız sitenin bir GSM numarası olmasına dikkat ederek hatta arayıp teyit ederek canlı destek operatörüne kredi kartıyla cashixir satın almak istediğinizi belirtip, prosedürün nasıl işlediği hakkında bilgi alınız.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirmeden önce kredi kartınızın “3D Secure” özelliğinin aktif olduğundan emin olunuz. Bu özellik kart bilgilerinizin saklı tutularak sizden habersiz yeniden para çekilmesini engelleyecektir.

Kredi kartıyla cashixir satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise asla ve asla kart bilgilerinizi karşı taraf ile paylaşmayınız. Böyle bir durumla karşılaşıldığında ise hemen sohbeti sonlandırarak web sitesinden ayrılınız. Unutmayın ki hiç bir güvenilir pos cihazı sizden bu bilgileri istemez. Kredi kartı bilgileriniz size özeldir. Kötü amaçlı kullanımı engellemek için bu bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız.

Kredi kartıyla cashixir ödemenizi yönlendirmesi için sizi ödeme paneline atmasını isteyiniz. Kendi bilgilerinizi kendiniz giriniz.

Ödeme ekranı ile karşılaştığınızda, yönlendirildiğiniz web sitesinin ssl sertifikasını kontrol ediniz. SSL sertifikaları kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla uluslararası kurumlar tarafından yapılan sigorta niteliği taşımaktadır.

İxirli.com Güvencesiyle Kredi Kartıyla Cashixir Satın Almak

Firmamız sektöründe 10 yıldır faaliyet göstererek ön ödemeli kart satışı yapmaktadır. Web sitemiz üzerinden kredi kartıyla cashixir alırken;

kred,-kartiyla-cashixir-dikkat

Sizlerden asla kart bilgileriniz istenmez,
Kişisel hiç bir bilginiz talep edilmez,
Kredi kartı bilgileriniz asla kayıt edilmez,
3d Secure özelliğine sahip bir kartınız yoksa satış yapılmaz,
Kullandığımız ödeme ekranları SSL sertifikası sahibidir,
Kendi bilgilerinizi kendiniz girersiniz,
 Ödemeniz anında ekranlarımıza yansıyarak cashixir kartınız hemen teslim edilir,
 Ödeme yaptıktan sonra asla bekleme yaşamazsınız,
 Telefon, canlı sohbet gibi her türlü yöntemle bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin müşteri yönetim sistemi kalitesi sertifikasına sahip cashixir firması olan bizler sizlere 7 gün 24 saat aktif olarak destek vermekteyiz. Müşteri portföyümüz on binlerce kişiden oluşmaktadır.

Kredi kartıyla cashixir satın almak için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek. Canlı destek operatörünüzden konuyla ilgili detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Kredi kartıyla cashixir satışlarımız devam etmektedir.

Cashixir ile keyifli alışverişler dileriz.!

Etiketler

top