Cashixir Nasıl Kullanılır?

cashixir-nasil-kullanilir

Giderek artan kabul edilen siteler nedeniyle cashixir kullanıcı sayısı da artmaktadır. Her yeni cashixir kullanıcısının faydalanması ve sorunsuzca parasını aktararak alışverişine başlayabilmesine rehber olması niyetiyle sizlere “cashixir nasıl kullanılır” hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Cashixir kullanımı oldukça kolay bir ön ödemeli karttır. Saniyeler içinde kartınızda bulunan miktarı alışveriş yapacağınız siteye aktarabilirsiniz. Asla limit üstü harcama yapılamayacağı ve tek seferde tüm bakiyenin kullanılması gerektiğinden ay sonunda sürpriz bir fatura ile karşılaşmazsınız. Bildiğiniz tüm ön ödemeli kartlarla aynı mantıkta çalışmaktadır. Cashixir nasıl kullanılır? Sorusuna cevabımızı aşağıda sizlere adım adım anlatmak istiyoruz.

Gelelim Cashixir Nasıl Kullanılır? Sorusuna

cashixir-ile-para-yatirma-01

1. Para yüklemesi yapmak istediğiniz web sitesinin para ekleme, para yükleme vb… menülerine tıklayarak yan tarafta bulunan resimde göründüğü gibi cashixir seçeneğini seçerek devam tuşuna tıklayınız. Bir sonraki aşamada sizlere kod numarasını ve pin kod numarasını gireceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz.

cashixir-ile-para-yatirma-02

2. Cashixir kart seçim aşamasını geçtikten sonra karşınıza gelen bu yeni ekranda artık kod numaranızı ve pin kodunuzu yazmaya ve paranızı aktarmak istediğiniz siteye yükleme yapmaya başlayabilirsiniz. Yan taraftaki resimde de görebileceğiniz gibi iki adet kutucuk içerisine web sitemizden satın aldığınız cashixir bilgilerinizi gireceksiniz.

cashixir-ile-para-yatirma-03

3. Örneğin 10 euro değerindeki 10 € 008270221546VEHA pin:65523 bu karta sahip olduğunuzu düşünelim. Kart NO: yazan kutucuğa firmamızdan satın aldığınız 008270221546VEHA kodu girerek, Pin Kodu yazan bölüme ise sahip olduğunuz 65523 numarasını girmeniz gerekiyor. Miktar bölümüne de 10 yazarak kartmiktarını belirtip onaylayınız.

cashixir-ile-para-yatirma-04

4. Para yatır sekmesine tıkladıktan sonra artık onay sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu ekranda artık yüklediğiniz para miktarı hakkında bilgilendirme alırsınız. Bu sayfayı yenileyerek ya da alışveriş yapacağınız sayfaya giderek bakiyenizin yüklediğini görebilirsiniz. Dilerseniz hesabım butonuna tıklayarak hesap detaylarından hesabınıza ne kadar para aktardığınızı görebilirsiniz.

Cashixir Nasıl Kullanılır? Sorusunun En Kolay ve Detaylı Anlatımı

Yukarıda sizlere aşamalar halinde adım adım cashixir nasıl kullanılır hakkında bilgiler verdik. Cashixir kullanımında yukarıda bölümlere ayrıca dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Unutmayınız ki cashixir asla tekrar kullanılamaz ve limit üstü harcama yapılamaz. Kendi kendisini yok eden bir yapıya sahiptir. Bakiyeniz asla kart tutarından daha alt seviyede yüklenemez. Örneğin 20 Euro değerinde bir karta sahipseniz bunun 10 Euro’sunu bir yüklemede 10 Euro’sunu bir dahaki yükleme de kullanamazsınız. Cashixir nasıl kullanılır sorunuza cevap verebildiysek ne mutlu bize.
Cashixir ile keyifli alışverişler dileriz!

Etiketler

top