cashixir-kart

“Cashixir kart” satışlarımız kurumsal firmamızın garantisi altında çevrim içi olarak en hızlı ve güvenle yapılır. Dilerseniz telefonla görüşme desteği ile canlı yardım operatörlerimizden yardım alarak Cashixir kart satış sitesinden satın alımlarınızı yapabilirsiniz. Sadece telefon ile değil, web sitemiz üzerinden sohbet ile, Whatsapp ya da kısa mesaj yani sms ile de cashixir kart sahibi olabilirsiniz. Sektöründe uzman 10 yıllık deneyime sahip olan müşteri temsilcilerimizden hemen yardım alabilirsiniz. Binlerce müşteri portföyüne sahip olan firmamızın mutlu müşteri listesine sizler de dahil olabilirsiniz. Kurulduğumuz günden günümüze kadar satılmış, satılan bütün ön ödemeli kartlarda bayilik ve genel bayilik hizmeti vermiş olan firmamız artık sizlere cashixir kart hizmeti sunmaktadır. Hemen iletişime geçmek için sağ alt köşede bulunan canlı sohbet sekmesine tıklayarak ya da bizleri arayabilirsiniz.

ixirli-icon-2NEDEN CASHIXIR KART?

Basitçe anlatmak gerekirse cashixir kart; piyasadaki diğer rakipleri gibi sanal bir karttır, fiziki değildir. Aylık üyelik ücreti bulunmamaktadır. Bu kart tıpkı geçmişteki diğer kartlar gibidir. Kişisel bilgilerinizi gizlemek amacıyla oluşturulmuştur. Ödemenizi anında hesabınıza aktaran cashixir kart sayesinde saniyeler içinde alışverişlerinize başlayabilirsiniz. Sanal kartlar mantığıyla çalışan cashixir kart, sahip olduğunuz para miktarını anında hesabınıza aktarmaktadır. Web sitemiz üzerinden satın alacağınız cashixir kart bakiyenizi tamamen harcadıktan sonra her seferinde yeni bir kart almanız gerekmektedir.

ixirli-icon-2NEDİR BU CASHIXIR KART?

“Cashixir kart” ön ödemeli bir kart sistemidir. Web sitelerine online ödeme imkânı sağlayan bu kart rakamlar ve harflerden oluşmaktadır. Yükleme esnasında ek güvenlik önlemi olarak sizlerden pin kod numarası da istemektedir. Pin numaraları satın aldığınız cashixir kart ile birlikte sizlere verilmektedir. Belirli değerlerde oluşturulan bu kartlar ödeme yapılacak siteye girilecek pin numarası ile anında nakite çevrilmektedir. Web sitelerinden geri ödeme olarak da cashixir kart alınabilir. Web sitemizi ziyaret ederek hemen bozdurma işlemi de yapabilirsiniz. Yüksek kurlardan alım yapan sitemiz sizlere ödemenizi anında ulaştırmaktadır. Her geçen gün onlarca sitede daha ödeme yöntemi olarak kabul edilen Cashixir Kart’ın bonus oranları da yüksektir. Birçok sitede cashixir kart ile ödemelerinize anında %30 a varan bonuslar yüklenmektedir.

ixirli-icon-2Cashixir Kart Hızlı Satın Alma İmkânı!

Cashixir kart satın almak çok kolaydır. Cashixir kart satın almak için sitemizin sağ alt kenarında bulunan canlı yardım sekmesine tıklayarak ya da Cashixir Kart satışı konusunda deneyimli ekibimizden ödeme yapmak istediğiniz banka hesap numaramızı isteyiniz. Ödemeniz anında hesaplarımıza yansımaktadır. Operatörlerimize ödeme bildirimini yaptıktan hemen sonra Cashixir Kart’a sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sms yoluyla da irtibata geçebilirsiniz. Kayıtlı cep telefonumuza sms atarak da ödeme bildirimi yapabilirsiniz. Eğer banka hesap numarasına sahip değilseniz ATM’lerden de para yatırabilirsiniz.

ixirli-icon-2PEKİ CASHIXIR KART GÜVENLİ Mİ?

Her geçen gün daha da yaygınlaşan ve gelişen teknolojiyle birlikte internet üzerinden online alışveriş oldukça artmıştır. İnternet sitelerinden Ön ödemeli cashixir kart sayesinde istediğiniz ürünü en uygun fiyatlarda hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak zorundan olmadan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Hiçbir şekilde kredi kartı banka hesabı ya da kimlik bilgileriniz talep edilmez. Son güvenli olan Cashixir Kart’ın avantajları saymakla bitmemektedir.

top